background

پانسیون دخترانه سعادت

پانسیون دخترانه سعادت - خوابگاه و پانسیون لوکس دخترانه در تهران

ارتباط با ما
درباره پانسیون دخترانه سعادت

پانسیون دخترانه سعادت توانسته با به کار گیری کادر مجرب و واحد های متفاوت کیفیتی خدمات مناسب به اقشار مختلف جامعه را فراهم کند لذا ما همواره با بررسی بخش فنی و سرویس دهی کم نظیر سعی در فاصله گرفتن از رقبا خودشته و همواره برترین کیفیت را به میهمانان خود عرضه می کند

همواره داشتن اقاتگاه هر چند موقت می تواند نیاز های اقشار مختلف جامعه را برطرف کرده ، مانند کسانی که برای ماموریت های کاری یا دانشجویانی که برای گذراندن ترم دانشگاهی مهمان در شهری خارج از محل سکونت خود هستند هتل پانسیون محل مناسبی بوده تا در مدت نیاز اقامت خود از امکانات آن استفاده نمایند.

از دیرباز یکی از دغدغه های اصلی ما در زندگی های روزمره تهیه مسکن می باشد. در کلان شهرهایی مانند تهران که سیل عظیم جمعیت برای کار و تحصیل به آن مهاجرت می کنند نیاز به مسکن باعث شده تا پدیده ای به نام هتل پانسیون با هدف ارائه خدمات به قشر شهرنشین، به وجود آید.

هتل پانسیون مکانی در شهر می باشد که شامل تعدادی اتاق، کتابخانه یا سالن مطالعه و سالن غذاخوری به مساحتی که بتوان غذای ساکنان اتاق ها را تامین نماید. اتاق ها غالبا 2تختی، 4 تختی و یا 6 تختی می باشند. پانسیون ها غالبا مقررات خاص خود را داشته و برای ورود و خروج، صرف صبحانه، ناهار و شام تایم خاصی را تعیین می کنند و مسافران موظف هستند مطابق با این مقررات عمل کنند. اتاق ها در پانسیون معمولا به صورت ماهیانه و گاهی به صورت سالیانه به مسافران اجاره داده می شوند. بدیهی است که برای تاسیس پانسیون باید از اتحادیه هتلداری و اماکن تهران بزرگ مجوزهای مورد نظر اخذ گردد.

ارتباط با ما