برنامه ها و اپلیکیشن هایی که با زندگی در خوابگاه و پانسیون به آنها نیاز دارید – بخش دوم

در قسمت پیشین، چند نمونه از اپلیکیشن­های مفید و کارآمدی که یک فرد ساکن در خوابگاه و پانسیون دخترانه در تهران به آن احتیاج پیدا می­کند را معرفی کردیم. اپلیکیشن­هایی برای آشپزی کردن، پیدا کردن مسیرها، راه­ها و مکان­ها، برنامه­ای مفید و بسیار کاربردی برای خرید و فروش کتاب و...

 تعداد زیادی از اپلیکیشن­های کاربردی و مفید برای ساکنان خوابگاه دخترانه در تهران وجود دارد که با نصب و استفاده از آنها، کمک زیادی به شما می­شود. در ادامه با ما همراه باشید تا چند نمونه دیگر از این برنامه­ها را به شما عزیزان معرفی کنیم.

 

خرید و فروش آسان لباس

همه­ی ما در کمدها و کشوهای اتاقمان لباس­هایی را داریم که با وجود نو و سالم بودن، از آن­ها استفاده نمی­کنیم و این لباس­ها در کمد به اصطلاح خاک می­خورند. این حجم از لباس اضافی و غیر کاربردی، قطعا فضای بسیار زیادی از اتاق ما را اشغال می­کند. به ویژه اگر ساکن خوابگاه و یا پانسیون باشید، قطعا جای کافی برای نگهداری این حجم از لباس اضافی ندارید. پس می­توانید با نصب اپلیکیشن­های خرید و فروش مثل اپلیکیشن مفید و بسیار بسیار کاربردی "کمدا" از دست لباس­های سالم و قابل استفاده اما اضافی خود خلاص شوید و فضا را برای لباس­ها و یا وسایل دیگر استفاده کنید. این اپلیکیشن بی­نظیر یک فضای عالی و مناسب برای خربد و فروش لباس و پوشاک است. به غیر از اینکه می­توانید لباس­های بلااستفاده خود را از طریق این اپ به فروش برسانید، می­توانید لباس­های سالم که استفاده نشده­اند و یا خیلی کم استفاده شده را با قیمت­های مناسب و منطقی خریداری کنید. اینطور با خرید لباس با قیمت مناسب، هم در هزینه­ها صرفه­جویی می­کنید و هم لباس­های بی استفاده خود را به فروش می­رسانید.

 

 

نگران رزرو و خرید بلیط نباشید

معمولا با زندگی در یک شهر به دور از خانه و خانواده­تان، ممکن است موقعیت­هایی پیش بیاید که شما مجبور شوید بلافاصله بلیط اتوبوس، قطار و یا هواپیما تهیه کنید تا به شهر خود بازگردید. همچنین ممکن است برای رفتن به یک سفر تفریحی و یا یک مسافرت کاری، نیاز باشد که برای روز معین و خاصی بلیط تهیه کنید. با نصب و استفاده از اپلیکیشن­های مفیدی همچون "مستر بلیط" می­توانید بدون اتلاف وقت اقدام به خرید آنی بلیط کنید یا بلیط مورد نظر خود را برای یک روز خاص با شماره صندلی یا کوپه مورد نظر خود، رزرو کنید. خوبی این اپلیکیشن این است که شما از تخفیفات ویژه بلیط­های مختلف اتوبوس، هواپیما و یا قطار مطلع می­شوید و می­توانید از این تخفیفات بهره­مند شوید.

 

 

مقایسه قیمت­ها پیش از خرید

بهتر است با زندگی در شرایطی که قیمت همه چیز هرروزه رو به افزایش است، و همچنین در شرایطی که شما باید بیشتر مراقب بودجه­ی خود باشید، پیش از خرید کردن سعی کنید مناسب­ترین قیمت کالای مورد نظر خودتان را پیدا کنید و سپس کالای مورد نظر را با قیمتی که مناسب­تر از سایر فروشگاه­ها است، خریداری کنید. اپلیکیشن­های متفاوتی برای چک کردن قیمت­ها وجود دارد که یکی از بهترین و پر طرفدارترین­ آن­ها، اپلیکیشن "ترب" است. این برنامه مفید و کارآمد به شما این امکان را می­دهد که بهترین قیمت کالای مورد نظر خود را پیدا کنید و به این صورت، در هزینه­های خود صرفه جویی کنید. به این صورت که نام کالای مورد نظر خود را در این اپ سرچ کنید و سپس لیست قیمت­های متفاوتی که فروشندگان آن کالا در نظر گرفته­اند را مشاهده کنید و سپس خرید کنید.

با استفاده از این اپلیکیشن­ها، زندگی به صورت انفرادی در یک محیط جدید برای شما راحت­تر خواهد بود.