پانسیون کارمندی لوکس

گل و گیاه در محیط پانسیون دخترانه کارمندی لوکس

 

چه در محیط پانسیون کارمندی لوکس و چه در هر محل دیگر زندگی گل و گیاه باعث می شود محیط را زیبا تر کنیم بخصوص در این زندگی مدرن که اطرافمان پر از وسیله و ابزار است خیلی مهم است که از گیاه استفاده کنیم.
اضافه کردن گل به محیط پانسیون کارمندی لوکس یکی از ارزانترین راه هایی است که باعث زیبا شدن محیط وعوض شدن حس وحال ما می شود.

گیاه

نکاتی در مورد گل و گیاه


 بنفشه آفریقایی یکی از گل هایی است که مناسب پانسیون می باشد.این گلبه آفتاب مستقیم نیاز ندارد. اگر وقت شما برای حفظ و مراقبت از گل کم است داشتن گل بامبو پیشنهاد می شود. بامبو را به راحتی می شود سال ها در آب نگه داشت. فقط نباید بدون آب بماند.
کاشتن هسته مرکبات نیز پیشنهاد می شود. کافی است پوست روی هسته را جدا کرده و و در مق نیم سانتی سطح خاک بکاریم و و خاک را همیشه مرطوب نگه داریم. هسته بعد از چند روز جوانه زده و از خاک بیرون می آید و سبز می شود.
معمولا گل های که پر برگ و سبز رنگ هستند برای محیط پانسیون کارمندی مفید هستند و افسردگی را درمان می کنند.
گیاه نباید رو به روی جریان کولر قرار بگیرد بخصوص زمانی که کولر ممکن است چند بار خاموش و روشن شود. زیرا نظم زندگی گیاه به هم میریزد .
برای مکان های کوچک مانند محیط پانسیون کارمندی لوکس تراریوم مناسب است .
فصل پاییز و زمستان زمان کاشتن گیاهانی مانند گل داوودی است با آن رنگ های متنوع و بی نظیرش.
برخی گیاهان مانند گل یخ اگر در برابر نور زیاد قرار بگیرند برگهایشان پژمرده می شود.
علاوه بر محیط پانسیون کارمندی لوکس خود نیز می توانید در محل کار خود نیز از گل ها استفاده کنید این کار باعث تمایز میز شما با بقیه میزها می شود.