خرید در خوابگاه بخش دوم

معرفی مراکز خرید مناسب برای ساکنان خوابگاه دخترانه در تهران

خرید کردن از مراکز خرید و فروشگاه‌هایی که قمیت‌های مناسب‌تری نسبت به سایر مراکز خرید دارند، یک راه خوب و اقتصادی برای برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها در شهر بزرگ و پرهزینه‌ای مثل تهران است. پس اگر ساکن خوابگاه و پانسیون دخترانه در تهران هستید، بهتر است برای خرید‌های خود به مراکز خریدی مراجعه کنید که از نظر قیمت مقرون  به‌صرفه‌تر هستند. در قسمت قبل به معرفی چند مرکز خرید و بازار با عرضه پوشاک و لوازم آرایشی بهداشتی و... با قیمت‌های مناسب پرداختیم. در این قسمت هم چند مکان مناسب برای خرید به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 

 

کوچه برلن

اگر قصد دارید از مکانی خرید کنید که تنوع اجناس بالایی داشته باشد و انواع پوشاک تولید داخل و گاها وارداتی، با قیمت‌های مناسبی در اختیار شما قرار گیرد، کوچه برلن مکان مناسبی برای خرید شماست. کوچه برلن که در نزدیکی خیابان جمهوری واقع شده‌است، دارای پاساژهای متعددی مثل پاساژ کمپانی است که همگی در زمینه عرضه پوشاک مجلسی و خانگی و... فعالیت می‌کنند.

 

پاساژ کیش و پاساژ کویتی

در نزدیکی میدان ولیعصر، دو پاساژ عرضه کننده انواع پوشاک وجود دارد که نسبت به فروشگا‌ه‌های این منطقه، قیمت‌های مناسب‌تری دارند. این دو پاساژ برخلاف فروشگا‌ه‌های این منطقه، پوشاک برند عرضه نمی‌کنند، پس اگر اهل برند پوشیدن نیستید، می‌توانید در این دو پاساژ انواع پوشاک مثل مانتو، شلوار، کفش، کیف، پیراهن و... را با قیمت‌های مناسب و کیفیت خوب و تنوع بالا خریداری کنید.

مرکز خرید میلاد نور

مرکز خرید میلاد نور در غرب تهران یکی از مراکز عرضه کننده پوشاک رسمی و غیررسمی با قیمت مناسب می‌باشد. اگر قصد دارید برای داشتن یک خرید خوب و به صرفه یک مرکز مناسب در غرب تهران پیدا کنید، این مرکز خرید به شما پیشنهاد می‌شود. در برخی از فروشگا‌ه‌های این مرکز خرید هم می‌توانید اجناس مارک که تک‌سایز مانده‌اند را با قیمت بسیار مناسب‌تری خریداری کنید.

 

 

 

خیابان گیشا و مرکز خرید نصر

خیابان گیشا را هم می‌توان در دسته مناطقی که ساکنان خوابگاه دخترانه در آن می‌توانند یک خرید به صرفه و اقتصادی داشته باشند، قرار داد. این خیابان و مراکز خریدی مثل مرکز خرید نصر، بورس انواع پوشاک به خصوص جین، پالتو و کاپشن است و بخاطر شباهت و کپی کردن مدل برندهای خارجی، طرفداران بسیاری دارد. همچنین انواع کفش با قیمت‌های مناسب را هم می‌توان در این مرکز خرید تهیه کرد.

 

پاساژ شانزه‌ لیزه

همانطور که گفته شد، در خیابان جمهوری پاساژهای فراوانی برای خرید‌های مقرون به صرفه و اقتصادی وجود دارد که یکی از این پاساژها پاساژ شانزه لیزه است. این پاساژ عرضه کننده انواع پوشاک به ویژه انواه مانتو است و برای افرادی که قصد خرید پوشاک به ویژه مانتو و پالتو دارند، مکان مناسبی است‌ چرا که کیفیت خوب، تنوع بالا و قیمت‌های بسیار مناسبی دارد.

 

 

بازارچه سنتی ستارخان

این بازارچه سنتی در غرب تهران قرار دارد و عرضه کننده پوشاک الیاف طبیعی و الیاف گیاهی با مدل‌های ایرانی و سنتی است. اگر ساکن پانسیون دخترانه در تهران هستید و طرفدار این سبک از لباس‌ها با تم سنتی و ایرانی هستید، حتما سری به این مرکز خرید بزنید.

 

زندگی در شهر تهران نسبت به سایر شهرها پرهزینه‌تر است. اما با کمی جست‌وجو می‌توانید ارزان‌ترین و مناسب‌ترین مراکز خرید را در شهر تهران پیدا کنید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.