اپلیکیشن‌های مورد نیاز برای ساکنان خوابگاه دخترانه در تهران

اگر به تازگی برای ادامه تحصیل و یا برای کار و شغل خود، در شهر تهران و در پانسیون دخترانه در تهران ساکن شده‌اید، احتمالا در ابتدا برای انجام امور روزمره‌ای که در شهر خود و در کنار خانواده با انجام دادن آن‌ها هیچ مشکلی نداشتید، دچار چالش شده‌اید. اما نگران نباشید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی همگانی به اینترنت، رفع این چالش‌ها آسان‌تر و مواجه شدن با مشکلات زندگی جدید در شهر شلوغ و پررفت و آمدی مثل تهران ساده‌تر شده است. مسائلی مثل ناآشنا بودن با مسیرهای درون‌شهری و رفت و آمد یکی از مشکلاتی است که هر فردی در بدو ورود به یک شهر جدید با آن مواجه می‌شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا چند اپلیکیشن کاربردی و مفید برای رفع این مشکل به شما معرفی کنیم.

 

اپلیکیشن مترو تهران

با توجه به هزینه‌های بسیار زیاد زندگی در تهران، بهترین گزینه برای رفت‌وآمدهای درون شهری و جابجایی‌های روزانه، استفاده از مترو است. مترو علاوه‌ بر کم‌هزینه بودن، مشکل ماندن در ترافیک و شلوغی‌های آزاردهنده‌ی شهر را هم تا حدودی رفع کرده‌است. پس اگر به تازگی پا به این شهر بزرگ و شلوغ گذاشته‌اید و در خوابگاه دخترانه سکونت دارید، می‌توانید برای سرعت بخشیدن به رفت‌وآمدهای خود و کاهش هزینه‌های جابجایی درون‌شهری، به جای استفاده از تاکسی‌های خطی و اینترنتی، از مترو استفاده کنید. اما برای یک تازه‌وارد به این شهر بزرگ یعنی تهران، آشنا شدن با مسیرها و یادگیری آن‌ها کار راحتی نیست. اپلیکیشن مترو تهران یک اپلیکیشن مفید با اطلاعات کافی درباره تمام ایستگاه‌های مترو همراه با اطلاعات داخلی آن‌ها مثل سرویس بهداشتی، خودپرداز، سوپرمارکت، مرکز خرید و... است. همچنین اطلاعات مربوط به ساعت دقیق حرکت قطارها و ایستگاه‌های عبوری و زمانبندی هفتگی آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

 

اپلیکیشن حمل و نقل عمومی تهران

این اپلیکیشن برای افرادی که در رفت‌وآمدهای خود از اتوبوس استفاده می‌کنند مناسب است. در این اپلیکیشن، مواردی همچون نمایش اطلاعات نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس بر روی نقشه، تخمین زمان ورود اتوبوس به ایستگاه، نمایش جدول زمان‌بندی حرکت اتوبوس‌ها، ‌و اطلاعات مفید دیگری را ار اختیار کاربران قرار می‌دهد که باعث مدیریت بهتر زمان و اتلاف وقت کمتر در رفت و آمد شما می‌شود.

 

اپلیکیشن نقشه آفلاین تهران

ممکن است در هنگام رفت و آمد درون‌شهری در تهران، در پیدا کردن آدرس مورد نظر دچار مشکل شوید و به اینترنت هم دسترسی نداشته باشید. استفاده از نقشه آفلاین تهران می‌تواند به شما کمک کند که بدون نیاز به اینترنت، آدرس دقیق مورد نظر خود را پیدا کنید. مکان‌یابی این اپلیکیشن بر اساس جی‌پی‌اس و لوکیشن است و آدرس دقیق ایستگاه‌های مترو، اتوبوس، مکان‌های آموزشی، گردشگری، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها و... را به شما نشان می‌دهد. همچنین تعیین مسافت شما تا مقصد از دیگر خصوصیات این اپلیکیشن است.

 

اپلیکیشن تهران‌گردی

این اپلیکیشن مفید و کارآمد، با دارا بودن لیست مکان‌های گردشگری تهران و همچنین لیست رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، اقامتگاه‌های مختلف، پارک‌ها و... به کاربران این امکان را می‌دهد که با بررسی دقیق و دارا بودن اطلاعات کامل، مقصد خود را انتخاب کنند. اگر در پانسیون دخترانه در تهران ساکن هستید و برای گذراندن اوقات فراغت خود قصد یک گشت‌وگذار درون‌شهری دارید، با نصب این اپلیکیشن می‌توانید با اطلاعات کامل مقصد نهایی خود را انتخاب کنید.