X

2 قشر استفاده کننده از پانسیون ها-پانسیون دانشجویی، پانسیون کارمندی

2 قشر استفاده کننده از پانسیون ها-پانسیون دانشجویی، پانسیون کارمندی

پانسیون ها مانند تمامی امکان سطح شهر، دارای مشتریان و مخاطبین بالقوه و خاص خود می باشد. از گروه استفاده کنندگان از پانسیون ها دو قشر دانشجویان و کارمندان  از  مهم ترین گرو ها در این زمینه می باشند. مسئله تحصیل در شهر های دیگر، اولین مسئله ای را که در ذهن خانوار به وجود می اورد مبحث اسکان و اقامت فرزندان خویش است که چگونه فرزندان خود را راهی یک محیط سالم و آرام نمایند.

پانسیون دخترانه،پانسیون کارمندی

 

پانسیون  دخترانه مناسب دانشجویان

با فرا رسیدن فصل تحصیل، دانشجویان از شهر های مختلف به سوی دانشگاه های خویش رهسپار می شوند. از این رو مهمترین مسئله نزد خانواده ها نیز مسئله اقامت فرزندان خویش می باشد. انتخاب پانسیون دخترانه مناسب برای اقامت از اهمیت بالایی بر خودار است. داشتن خدمات مناسب پانسیون ها، محیط آرام و جذاب، محیط سالم، نظارت کافی و... همگی از فاکتور های مهم در انتخاب محل اقامت می باشد.

 

پانسیون دخترانه مناسب کارمندان

امروزه استخدام و به کاری گیری کارمندان خانم در انواع شرکت های اداری و تجاری مرسوم شده است. از یک طرف با توجه به گسترش شهر نشینی و مسافت طولانی ما بین محل کار تا منزل، اقامت در یک پانسیون مناسب  که بتواند خدمات قابل قبول ارائه بدهد از اهمیت بالایی برخوردار است. نظم موجود در پانسیون ها برای کارمندان از اهمیت بالایی برخوردار است چون اکثر کارمندان در صورت عدم  حضور به موقع در محل کار خویش دچار مشکل شده و موقعیت شغلی آن ها با خطر مواجه می گردد. لذا بحث سکوت،آرامش ونظم از فاکتور های اساسی یک اقامتگاه می باشد.

 

خدمات پانسیون سعادت

پانسیون سعادت

پانسیون سعادت با ارائه خدمات خود همواره در نظر دارد بهترین و مناسب ترین امکانات را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا با جذب رضایت درونی آن ها همواره بر حفظ ارزش های مد نظر خود قدم بردارد.

 

 

 

 

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com