X

پانسیون و مهاجرت-پانسیون کارمندی لوکس

پانسیون و مهاجرت-پانسیون کارمندی لوکس

در سال های اخیر باتوجه به رکود اقتصادی و افزایش نیروی تحصیل کرده ی آماده کار و در نتیجه بیکاری بسیاری از جوانان بحث مهاجرت تحصیل کرده گان بسیار قوت یافت.

دانشجویانی که سالها با تحمل کردن رنج زندگی دور از خانواده در خوابگاه دانشگاه و درس خواندن و همچنین تحمل نبود امکانات دست و پنجه نرم کردند و حال مجبورند بدلیل نبود کار مناسب از خانه و کاشانه خود دست بکشند و به کشور های خارجی جهت تحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی از جمله دکترا مهاجرت کنند که یکی از این کشور ها اوکراین است.

پانسیون

بعد از انقلاب با توجه به رشد جمعیت و همچنین توسعه علم و دانش افزویی بحث فرار مغز ها هم قوت گرفت. طبق بازدید وزیر علوم از پانسیون های خارج از کشور و مشاهده ی وضعیت بد دانشجویان ایرانی در این پانسیون ها ابراز تاسف کرده و از اوضاع نابسامان دانشجویان غیر بورسیه در دانشگاه های خارج از کشور خبر داد.

مشکلات پانسیون های خارجی

این پانسیون ها با تحت فشار گذاشتن دانشجویان ایرانی از لحاظ های غذایی ، فرهنگی و اقتصادی قصد کسب درآمد بیشتر داشتند که به عنوان مثال می توان به افزایش اجاره پانسیون واجبار دانشجویان به زندگی در اتاق های مختلط اشاره کرد که همین قضایا باعث مشکلات زیادی برای این افراد شده است.


درنتیجه وضعیت پانسیون ها در ایران به مراتب بهتر از کشور های خارجی است چرا که قوانین وضع شده در پانسیون های ایران برای راحتی هرچه بیشتر اقشار استفاده کننده در آن هاست.

پانسیون سعادت

در این میان پانسیونی که بتواند محیطی امن و آرام را به همراه امکانات کامل برای استفاده کنندگان فراهم کند قطعا اهمیت بیشتری را دارا خواهد بود.


از این رو پانسیون سعادت با وضع و اجرای کامل قوانین و همچنین فراهم کردن امکانات بسیار از جمله اتاق مطالعه، کتابخانه، اتاق نمایش به همراه تلویزیون،وسایل ورزشی و ... برای شما عزیزان امنیت و آسایش را فراهم کرده تا شما به راحتی و بدون هیچ نگرانی  به تحصیل و کار خود بپردازید.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com