X

پانسیون ها و دلایل استفاده از آن- خوابگاه فول امکانات

پانسیون ها و دلایل استفاده از آن- خوابگاه فول امکانات

 

دلیل استفاده از پانسیون

امروزه با توجه به گسترش زندگی شهر نشینی دیگر تنها قشر دانشجویان نیستنند که از خوابگاه ها و پانسیون ها  استفاده می نمایند. کارمندان شرکت های خصوصی و دولتی، بانک ها ، اساتید و... برای اقامت خویش از اقامتگاه استفاده می نمایند.

سابقه استفاده از پانسیون ها در تاریخ نیز قدمتی طولانی دارد. در گذشته افراد و خانواده ها  با سفر به هر شهری دیگر در ابتدای امر نسبت به تهیه مسکن و مکان استراحت خود فکر می کردند. امروزه استفاده از  اقامتگاه ها ( شامل هتل، خوابگاه، پانسیون و...) مورد کاربرد است که هر کسی متناسب با نیاز خود از امکانات این اماکن بهره مند می گردد.

انواع پانسیون

انواع پانسیون ها

پانسیون های به انواع مختلفی تقسیم می شوند که از جمله آن ها می توان به   پانسیون خودگردان، پانسیون مستقل، هتل-پانسیون اشاره نمود. امکانات هر یک از پانسیون ها متفاوت هستند و خدماتی که ارائه می نمایند نیز با یکدیگر فرق می کند که طبیعتا بهره مندی و برخورداری از این امکانات نیز هزینه  متفاوتی برای مخاطبین به همراه دارد. هر قشری از جامعه با توجه به نیاز خود از پانسیون ها استفاده می نمایند.

با توجه به این که شهر تهران داری موقعیت های شغلی فراوان است، از این اکثر کارمندان و کارکنان ادارات،شرکت ها و موسسات برای دوری از ترافیک و سر وقت حاضر بودن در محل کار خویش برای اقامت خود از پانسیون ها استفاده می نمایند. هر چند زندگی در پانسیون گاهی اوقات به صورت پاره وقت و اینکه مثلا فردی در هر هفته 2 روز از اقامت خود را اقامتگاه ها می گذرانند.

انواع پانسیون - اقامتگاه

خدمات پانسیون ها

خدمات ارائه شونده در پانسوین ها باید مناسب مشتریان باشد تا آن ها با رضایت درونی خود، به عنوان مخاطب در مجموعه پانسیون ها قرار بگیرند و موجب خروج آن ها از مجموعه نباشند. ارائه خدمات خوب با کیفیت عالی و به طور پیوسته از خدماتی است  که پانسیون دخترانه سعادت برای مراجعه کنندگان خویش در نظر گرفته است.

 

 

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com