X

پانسیون های بدون مجوز| خوابگاه فول امکانات

پانسیون های بدون مجوز| خوابگاه فول امکانات

جوانانی که برای کسب مدارک عالیه، دیار و شهر خود را ترک می کنند و دور از خانواده مشکلات روحی و مالی بسیار زیادی را متحمل می شوند، معمولا در معرض آسیب های متعدد فرهنگی – اجتماعی قرار می گیرند.

معضلات پانسیون های بدون مجوز

پانسیون های بدون مجوز تاکنون معضلات زیادی برای دانشجویانی که دانشگاه هایشان در قبال اسکان آنان تعهدی ندارند و افرادی که به دلیل کاری به تهران سفر می کنند ایجاد کرده اند.

پانسیون های بدون مجوز

برخی افراد سودجو و شیاد با اجاره کردن یک خانه در نقاط مختلف تهران با گذاشتن چند تخت در هر اتاق و یک یخچال و گاز در آشپزخانه هر طبقه مکانی را با عنوان پانسیون بدون دریافت مجوز تاسیس می کنند در حالی که مسئولان امر از وجود آنها بی اطلاع اند و هیچگونه بازرسی و نظارتی بر کار آنها صورت نمی گیرد.

دختران شهرستانی آدرس این مکان ها را از طریق واسطه دوستانی که در تهران دارند پیدا می کنند و در آنجا ساکن می شوند.

مسئولان این مکان ها وقتی می بینند افراد زیادی ناچارند برای یافتن سرپناه در آنجا ساکن شوند یک تخت خواب را در اتاق هایی که در بیشتر مواقع 10 تا ۱2 نفر در آن ساکن می شوند با قیمت بسیار بالا اجاره می دهند.

خانواده ها باید درک کنند که به خاطر هزینه ی کمتر، فرزندان خود را به خصوص دختران را در چنین مراکز بدون مجوز و غیر قانونی ثبت نام نکنند چرا که این پانسیون های دانشجویی فاقد امنیت لازم و در واقع هیچ نوعی بازرسی و نظارتی توسط نهاد های نظارتی صورت نمیپذیرد.

برخی افراد سودجو بدون دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ایرانگردی و جهانگردی با خرید ساختمان های قدیمی و تهیه وسایل دست دوم، اتاق هایی به قشر دانشجو و حتی غیر دانشجو اجاره می دهند و به دلیل نبود نظارت کافی، تخلف های زیادی نیز در این پانسیون ها صورت می گیرد.

پانسیون سعادت

پانسیون سعادت

پانسیون دخترانه سعادت با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ایرانگردی و جهانگردی می تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که امنیت فرزندانشان برای آن ها بسیار مهم است.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com