X

پانسیون كارمندی لوكس - پانسیون شیك سعادت

پانسیون كارمندی لوكس - پانسیون شیك سعادت

پانسیون چیست؟؟

پانسیون اتاق های كه شامل كتابخانه ، سالن غذا خوری و فضاهای ورزشی و ... كه بصورت ماهانه و سالانه برای مشتریان پیش بینی شده است و تمام اتاق ها فقط برای ساكنین موجود كه از پیش تعیین شده مورد استفاده می شوند و مشتریان دیگری كه از بیرون مراجعه می كنند اجازه استفاده از امكانات پانسیون رو ندارند ،از این رو استفاده از فضاهای پانسیون فقط به اندازه احتیاج اتاق ها در نظر گرفته می شود ،در ضمن پانسیون ها مقرارت و ضوابظ خاص خود را دارند مثل زمان های برای صرف وعده های غذایی،كنترل ورود و خروج و...
زندگی امروزه مدام در حال تغییر و تحول است و به تبع انسان شهرنشین نیز روابط و شكل زندگیش تغییر كرده است .در اكثر  كلانشهرها مشكل مسكن با افزایش مهاجرت ها نیز افزایش یافته است،این چنین مشكلاتی چون شهر تهران با آن مواجهه می باشد .بنابراین وجود اقامتگاه ها و پانسیون ها در چنین كلانشهرهای چون تهران نیاز مبرم می باشد

امكانات پانسیون ها:

قیمت پانسیون ها بسته به امكانات پانسیون و موقعیت مكانی آنها متغییر می باشد بطوری كه نمی توان به هیچ وجه مشخص كرد كه حداقل و حداكثر  قیمت ها چقدر است.بسته به انتخاب پانسیون ها، امكاناتی از قبیل سالن مطالعه،سالن غذا خوری،سالن ورزشی و ... می باشند.( پانسیون كارمندی لوكس سعادت دارای تمامی امكانات ذكر شده و همچنین میز آرایش،اتاق نشیمن،میز اتو و دیگر امكانات پانسیون ها).

ملاك های یك پانسیون كارمندی لوكس مناسب:

با توجه به اینكه یك كارمند در طول زمان كاریش در یك محیط ثابت مشغول به كار می باشد بطور معمول محیط كاریش خسته كننده می باشد،بنابراین باید محل زندگیش دارای یك سری آیتم های رفاهی باشد كه شرایط  روحی و جسمی مناسب برای كارمند مهیا كند.
-
پانسیون ها میتواند  دارای آشپزخانه سراسری كه افراد بتوانند در هر زمان و به دور از مزاحمت برای دیگران ایجاد كنند باشند
-
پانسیون های دارای سالن مطاله 
-
امكاناتی نظیر لوازم آشپزخانه از جمله ماشین لباسشوئی
-
پانسیون های دارای پاركینك
-
و دیگر امكانات پانسیون ها

پانسیون كارمندی لوكس سعادت

واقع در منطقه سعادت آباد تهران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تاییدیه از جهانگردی، امكانات پانسیون كارمندی لوكس سعادت كه از لوكس ترین و شیك ترین امكانات پانسیون های تهران می باشد آماده خدمات رسانی به دانشجویان می باشد.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
1.7

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com