X

پانسیون فول امكانات تازه تاسیس–ورزش در پانسیون

پانسیون فول امكانات تازه تاسیس–ورزش در پانسیون

اگر جستجوی در اینترنت داشته باشیم اهمیت ورزش را در سلامتی انسان خواهیم دید که اثرات مفید فعالیت های ورزشی را در پیشگیری، درمان و کنترل بسیاری از نارساییهای قلبی و عروقی و تنفسی نشان می دهد امروزه که تاثیر ورزش در زندگی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است از این رو پانسیون فول امكانات سعادت ملزوماتی را در این باب در نظر گرفته كه در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است.

فوائد ورزش چیست؟

ورزش و سلامتي در پانسيون

خطر و میزان ابتلا به بیماری دیابت غیر ارثی را کاهش می دهد

1. ورزش ملایم و آرام که فقط 200 کالری انرژی در روز می سوزاند مانند یک پیاده روی 30 دقیقه ای می تواند خطر ابتلا به دیابت غیر ارثی را كاهش دهد. ورزش تاثیر انسولین را با کمک در رفع قند از خون قبل از اینکه به عنوان چربی ذخیره شود افزایش می دهد.

2. انسولین از تغییر و بازگشت چربی به گلوکز هم جلوگیری می کند. تاثیر بیشتر انسولین با میزان پایین فشارخون ، میزان بالای کلسترول خوب(بی ضرر) و احتمال کم ابتلا به بیماری های قلبی نیز ارتباط دارد.

 3. ایمنی و مصونیت بدن را افزایش می دهد

4. ورزش منظم و مستمر تعداد سلولهای گلبول سفید را بالا میبرد تا توانایی بدن در برابر عفونت ها و بیماری ها افزایش دهد.

5. ورزش همچنین تعداد سلول های کشنده (سلولهای بخصوصی که برای جنگ با بیمارهای جدی و خطرناک تجهیز می شوند) را افزایش می دهد و تولید پادزهر ها را در بدن بالا میبرد.

6. میزان کلسترول خون را می کاهد. و...

از ملزوماتی كه یك پانسیون فول امكانات برای حفظ سلامتی افراد در نظر بگیرد، استفاده ی  حداقل از تردمیل در محیط پانسیون می باشد.

یكی دیگر از مواردی كه پانسیون فول امكانات  سعادت در نظر گرفته فضاهای بیرون از ساختمان می باشد كه برای ورزش در نظر گرفته.

 پانسیون فول امكانات تازه تاسیس سعادت

واقع در منطقه سعادت آباد تهران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ایرانگردی و جهانگردی با كامل ترین تجهیزات ورزشی می باشد. پانسیون فول امكانات سعادت برای آن دسته از كسانی كه به ورزش و سلامت خود اهمیت می دهند مناسب می باشد.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com