X

پانسیون دخترانه پل مدیریت -پانسیون مطالعاتی كنكوری ها

پانسیون دخترانه پل مدیریت -پانسیون مطالعاتی كنكوری ها

مطالعه و یادگیری یك هنر ،فن و مهارت است كه باید آن را به مرور و تجربه آموخت و در عمل بكار گرفت. بنابراین رعایت دقیق شرایط در آن كاملاَ ضروری می باشد.

مواردی از شرایط مكانی و فیزیكی محل مطالعه


1- سعی كنید در مكان ثابت و مشخص مطالعه كنید(البته وابستگی و متكی شدن به یك مكان و یا فضای محدود ممكن است در دراز مدت از توانمندیهای شخص بكاهد) پیشنهاد ما برای كنكوری های عزیز پانسیون دخترانه پل مدیریت می باشد.

2- آرام بودن محل مطالعه، میز مطالعه شما همیشه باید مرتب و منظم باشد. عادت دادن چشم به دیدن صحنه های موزون و هماهنگ باعث تقویت حافظه و افزایش خلاقیت می شود، كه می توانید از اتاق های پانسیون دخترانه پل مدیریت كه بسیار خلوت می باشند بهره مند شد.

3- یكی از محل های دیگر كه برای مطالعه می توان انتخاب كرد و گزینه خوبی می باشد ،كتابخانه عمومی می باشد.پانسیون دخترانه پل مدیریت دارای كتابخانه مجهز می باشد)

كتابخانه آرام پانسیون دخترانه پل مدیریت

4- محل مطالعه خود را حتی الامكان از وسایل اضافی كه باعث حواس پرتیتان می شود دور نمایید.

5- نور كافی و مناسب برای فضای اتاق مطالعه

6- از تابانیدن مستقیم نور در محل مطالعه خودداری شود.

7- رعایت دمای مناسب و همچنین استفاده از بوهای مطبوع در هنگام درس خواندن خیلی مناسب و مؤثر است.

8- اتاق مطالعه از طراحی و دكوراسیون مناسبی برخوردار باشد.(در مقاله ی در مورد طراحی و دكوراسیون پانسیون دخترانه پل مدیریت صحبت شد)

9- از تزئینات و نصب تابلوهایی كه در راستای اهداف واقعی تان موثر واقع می شود استفاده كنید.

10- هوای آزاد واكسیژن كافی در محل مطالعه موجود باشد. كه از سیستم تهویه و خوشبوکننده در پانسیون دخترانه پل مدیریت در نظر گرفته شده است.

با نگاهی به مطالب فوق انتخاب درست محل در افزایش موفقیت ما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. پانسیو‌ن‌های مطالعاتی انتخابی است که این روزها در مسیر داوطلبان کنکور وجود داردكه محیط آرامی را برای مطالعه دانش آموزان فراهم می‌کنند. ارائه مشاوره به دانش‌آموزان و رفع اشکال از جمله خدماتی است که پانسیونها ارائه می دهند

محیط آرام پانسیون دخترانه پل مدیریت

پانسیون دخترانه پل مدیریت


واقع در منطقه سعادت آباد تهران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ایرانگردی و جهانگردی كه دارای كتابخانه و انواع اتاقهای مجزا ،بهترین گزینه برای دانش آموزانی که دوست دارند در یک محیطی آرام و بدون دغدغه بهترین رتبه های كنكور را كسب كنند.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
2.2

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com