X

پانسیون دانشجویی- پانسیون کارمندی فول امکانات

پانسیون دانشجویی- پانسیون کارمندی فول امکانات

با توجه به افزایش متقاضیان تحصیل در دانشگاه های تهران که اغلب ساکن دیگر شهرستان ها هستند و مشکلاتی که خوابگاه های دانشجویی با پذیرش این دانشجویان بدلیل نداشتن مکان اسکان دارند

پانسیون راه حلی مناسب برای این دانشجویان می باشد.

محیط کلی پانسیون

مروری بر امکانات پانسیون

امنیت و آسایش در پانسیون ها

اقامتگاه باید قوانینی برای ایجاد محیطی امن و آرام برای افراد ساکن داشته باشد که می تواند از جمله آن ها به ساعات ورود و خروج، رعایت نظافت و بهداشت فردی، ممنوعیت استعمال دخانیات و ... داشته باشد و هرگونه تخطی از قوانین موجب سلب شرایط اسکان می شود.

امکانات رفاهی پانسیون

از مشکلات دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی نداشتن امکانات خوب رفاهی است ما در پانسیون سعادت این مشکلات را چاره کرده ایم و امکاناتی از جمله سالن مطالعه، کتابخانه، سالن غذا خوری، سالن نمایش را فراهم کرده ایم.

خدمات رفاهی پانسوین ها

  در اقامتگاه  برای مطالعه دانشجویان سالنی در نظر گرفته شده است که متناسب با نیاز شما دانشجویان گرامی میز های مطالعه و کتابخانه برای شما در نظر گرفته شده است که دانشجویان با آرامش خاطر بتوانند به مطالعه بپردازند.


میز مطالعه پانسیون
کتابخانه پانسیون

در مورد وسایل ورزشی که یکی از مهم ترین فاکتور های سلامتی بدن می باشد برای شما وسایل ورزشی نیز در محل اقامت شما موجود می باشد.

وسایل ورزشی پانسیون

  اتاق خواب های شش و هشت نفره بهمراه یخچال و کمد وسایل برای  راحتی هرچه بیشتر شما در نظر گرفته شده است.

اتاق خواب پانسیون

 در بحث پخت و پز غذا آشپزخانه با وسایل موجود است تا نگرانی از بابت پخت غذا نداشته باشید.

آشپزخانه پانسیون

در جهت تکمیل امکانات پانسیون میز اتو، میز ناهار خوری، لابی به همراه تلویزیون، میز آرایش، فایل کفش قفل دار نیز فراهم شده است.برای تامین امنیت و آرامش شما پانسیون مجهز به دوربین مدار بسته می باشد که توسط مدیریت قابلیت پوشش تمامی نقاط پانسیون را دارد.

مدارک مورد نیاز پانسیون ها

هرمتقاضی می بایست یک کارت شناسایی معتبر و ارائه معرفی نامه از محل تحصیل یا محل کار و پرداخت اجاره یک ماه و مبلغ ودیعه در قبال یک ماه سکونت خود بپردازد که نوع مدارک مورد نیاز برای ارائه در پانسیون ها متفاوت است.

 

  

 

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com