X

پانسیون دانشجویی شیك سعادت-ترافیك و پانسیون

پانسیون دانشجویی شیك سعادت-ترافیك و پانسیون

ترافیک تهران معضلی همیشگی كه ساكنان شهر روزها با آن دست و پنجه نرم می كنند. امروزه در کمترین محفلی است که حرف از الودگی هوا و ترافیک تهران صحبت به میان نیاید.

وقتی حجم بالای از خودروها در خیابان وجود دارد،آستانه تحریک عصبی افراد را پائین می آورد و استرس برای دیر رسیدن به مقصد برای افراد می شود و افراد ناخودآگاه مضطرب و در تلاش برای زودتر رسیدن خواهند بود. اگر در كلانشهر تهران بخواهیم یك پانسیون دانشجویی بنا كنیم باید به این نكات توجه داشته باشیم كه به امكانات رفاهی و آموزشی دسترسی داشته باشیم و با مسئله ترافیك كه معضل اصلی شهر تهران است كمتر مواجه شویم.

ترافیک سنگین ۴ هزینه عمده برای کشور دارد:

   زمان: روزانه شهروندان تهرانی زمان زیادی را در ترافیك و ازدحام از دست می دهند(كه پانسیون دخترانه دانشجویی سعادت در موقعیت بسیار عالی قرار گرفته كه كمتر با مسئله ترافیك روبه رو می باشد و در وقت دانشجویان صرفه جویی می شود).

   سوختدر شهر پر تردد تهران یک مسیر ۱۰ کیلومتری که باید زمانی زیر یک ربع را نیاز داشته باشد به راحتی ۱ ساعت زمان می برد و به تبع آن چند برابر سوخت مصرف می شود كه این مورد هم برای یك پانسیون دانشجویی یا كارمندی مقرون به صرفه نمی شود.

۳- هزینه روانیافرادی که زمان زیادی را در ترافیک می گذرانند، هزینه روانی زیادی می پردازند و نتیجه آن درگیری های اجتماعی و نزاع های خیابانی و تنش های خانوادگی و کاری بیشتر می شود
۴- بهداشت و درمان: در مقاله بعد توضیح داده می شود.

پانسیون دانشجویی شیك سعادت 

واقع در سعادت آباد كه با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ایرانگردی و جهانگردی كه با بهترین موقعیت مكانی و به دور از سرو صدا و ترافیك است و مسیر های نزدیك به بی آر تی و مترو می باشد و این پانسیون دانشجویی برای كسانی كه به محیطی آرام و بدون ترفیك هستند مناسب می باشد.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com