X

پانسیون دانشجویی شهرك غرب-زندگی دانشجویی

پانسیون دانشجویی شهرك غرب-زندگی دانشجویی

در یک محیط جمعی هر کدام از افرادبه سهم خود در جو و فضای گروهی که بین افراد شکل می گیرد تاثیر گذار هستند. هرچند هیچ گاه یک نفر به تنهایی نمی تواند یک محیط مناسب بسازد یا اینکه یک فرد اگر دیگران همراهی نکنند  نمی تواند برای سایر افراد ایجاد دردسر بکند. همه افراد دارای نقش مهمی در یک زندگی گروهی می باشند چرا که اگر هر کدام از افراد بخواهد از زیر مسئولیت این کار شانه خالی کندچیزی جز بی نظمی وظایف نخواهد شد. پانسیون دخترانه شهرك غرب با در نظر گرفتن این مورد كه در هر اتاق دانشجویان براساس یك سری ملاك ها در اتاق ها دسته بندی می شوند،مثلا براساس هم رشته بودن كه طبیعتا تنش كمتر خواهد شد. همچنان که پیامبر اسلام (ص)فرمود اهل یک جامعه همانند مسافران یک کشتی هستند که سر نوشت مشترک دارند.افراد یک پانسیون دانشجویی هم به عنوان یک جامعه کوچک سعادت و خوش بختی آنها به همراهی همه افراد بستگی دارد. پانسیون دانشجویی شهرك غرب یك زندگی دانشجویی با رعایت كوچكترین مسائلی كه در یك زندگی گروهی لازم است را برای دانشجویان فراهم كرده.

زندگی در پانسیون دانشجویی مسافرت فرهنگی-اجتماعی درچهار چوب یک چهار دیواری

در کنار هم بودن افراد این امکان را فراهم می اورد که افراد با پرس و جو از یک دیگر بتوانند هر کدام از جزییات ویژگی اجتماعی -فرهنگی -تاریخی  شهرهای دیگر که سایر افراد هم اتاقی فرد از آنجا آمده اند اطلاعات جامعی را بدست آورند.

زندگی در پانسیون دانشجویی فرصتی مناسب برای افراد بوجود امی آورد که هر کس بتواند .الف:  مردم شهر ومنطقه خودرا از دیدگاه  دیگران  ببیند و بفهمد دیگران در مورد آنها چطور فکر می کنند.ب:بتواند از ویژگیهای کلی سایر مناطق وشهرهای دیگر کشور مطلع شود.

پانسیون دانشجویی شهرك غرب

پانسیون فول امكانات  سعادت با تاییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان جهانگردی برای افرادی كه دور از اعضای خانواده و عزیزان هستند آماده خدمات رسانی می باشد. زندگی گروهی با خاطرات به یاد-ماندنی در پانسیون دانشجویی شهرك غرب را تجربه كنید.

 

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com