X

هزینه های پانسیون مناسب-پانسیون مناسب دخترانه لوكس سعادت

هزینه های پانسیون مناسب-پانسیون مناسب دخترانه لوكس سعادت

 

 

 شاید تصورش سخت باشدكه گرانی مسكن حتی كوچكترین آنها هم امروزه در شهری چون تهران سرسام آور است،از این رو به دلیل پایین بودن هزینه های پانسیون بسیاری از تهرانی های مجرد را هم به سوی اجاره تخت‌هایی سوق داده که در پانسیون جا گرفته اند.

شرایط هزینه های پانسیون مناسب و مبالغ اجاره آن

البته نحوه استفاده از این وسایل از اقامتگاهی به اقامتگاه دیگر فرق می‌کند. پانسیون های واقع در بالای‌شهر استفاده از وسایل موجود در اقامتگاه‌ها را هر زمان مجاز اعلام می‌کنند و آنهایی که در پانسیون های در پایین‌شهر هستند استفاده از وسایل برقی را محدود به روزهای خاصی در هفته کرده‌اند. 

بنابراین با مطالعه مطالب فوق درمی بایید كه استفاده از امكانات پانسیون مناسب با هزینه های پانسیون كه در قبال شخص  پرادخت می كند بستگی دارد، به تبع اگر مبالغ بیشتری متقبل شود می تواند پانسیون های در محدوده های بالاشهر سكونت گزیند و آسایش بیشتری داشته باشد

صاحبان هر پانسیونی مبلغ خاصی را طلب می‌کند. حداقل مبلغ ودیعه چیزی حدود 50 تا 300‌هزار‌تومان است. مسلما مبلغ ودیعه ارتباط مستقیمی با امکانات و موقعیت اقامتگاه‌ها خواهد داشت. برخی پانسیون‌‌داران به اندازه نرخ اجاره هر تخت، ودیعه می‌گیرند. 

 شرایط هزینه های پانسیون های چند تخته، نسبت به یك تخته متفاوت است. برای اجاره یك تخت از اتاقی 8 نفره در اقامتگاه‌ها جاهای متوسط شهر 140 هزار تومان ماهانه بپردازید و برای اتاق های 6 تخته و 4 تخته نیز به ترتیب باید 150 و 180 هزار تومان اجاره بها باید پرداخت كنید.
در سمت غرب تهران در یك اتاق 4 نفره در نزدیكی های، تختی اجاره كرد 130هزار تومان اجاره باید پرداخت. اما در هزینه های پانسیون مناسب مناطق شمالی تر شهر، اجاره ها بالاتر می رود و برای مثال اجاره هر تخت از یك اتاق 4 نفره در منطقه امیرآباد، ماهانه 220 هزار تومان و اتاق های 6 نفره هم در این گونه مناطق، كرایه ای معادل 180 هزار تومان را به مخارج ماهانه شما اضافه خواهد كرد.
    
در پانسیون های دخترانه هم اوضاع كرایه ها تقریبا شبیه پانسیون های پسرانه است. برای مثال هزینه های پانسیون های دخترانه در مناطق مركزی شهر، كرایه اتاق های 4 نفره بین 150 تا 200 هزار تومان در ماه متغیر خواهد بود.

 

پانسیون مناسب و لوكس سعادت

پانسیون دخترانه لوكس سعادت دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد كه دارای امكانات و شرایط مناسب رفاهی و متناسب با فول امكانات، هزینه های پانسیون متناسب با امكانات و موقعیت آن، بسیار مناسب برای دانشجویان و كارمندان می باشد.از موارد قابل توجه كه در هزینه های پانسیون مناسب سعادت می توان ذكر كرد: اقساطی بودن ودیعه ها،چكی می باشد.

 

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
2.4

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com