X

خوابگاه های خارجی|خوابگاه دخترانه فول امکانات

خوابگاه های خارجی|خوابگاه دخترانه فول امکانات

خوابگاه های دخترانه فول امکانات


● نظافت 
در بیشتر خوابگاه ها، مسوولیت نظافت راهروها، سالن ها بر عهده خدمات است. اما دانشجویان نظافت و تمیزی اتاق های خود را برعهده دارند. دانشجویان می توانند  مشکلات را در این زمینه با بخش خدمات در میان بگذارند. به علاوه نگهداری وسایل موجود در اتاق نیز اهمیت بالایی دارد. دانشجویان با پر کردن فرم های مربوط، برای تعمیرات درخواست کرده تا نسبت به برطرف کردن مشکلاتی مثل شکستگی میز ،گرفتگی لوله یا از کار افتادن وسایل، تعویض لامپ اقدام لازم انجام شود.


● پارکینگ
تعداد زیادی از این مکان ها مجهز به پارکینگ بوده و دانشجویان می توانند با خرید برگه خود را در پارکینگ پارک کنند.

● وسایل ورزشی
بسیاری از این مکان ها به سالن بدنسازی مجهز بوده و دستگاه های مختلف به دانشجویان ارائه می دهند تا در ساعت های فراغت خود به ورزش بپردازند. تعداد زیادی از اقامتگاه ها تیم ورزشی داشته و در مسابقات مختلف شرکت می نمایند.

● آشپزخانه فول امکانات
 هر چند اتاق یک آشپزخانه کوچک مجهز به یخچال، گاز و دیگر وسایل اولیه دارند. در انگلیس در دانشگاه های قدیمی و معتبر مثل کمبریج و آکسفورد و چند دانشگاه دیگر خوابگاه ها به صورتی با فضای اصلی آموزشی به هم مرتبط اند. زندگی و تحصیل در ساختمان های مختلف این دانشگاه به صورتی در کنار هم انجام می شود، که لفظی تحت عنوان خوابگاه استفاده ندارد.

● مثال هایی از اقامتگاه های دانشجویی عبارتند از؛
- خوابگاه دانشگاه ایالتی میشیگان که یکی از پرجمعیت ترین و بزرگ ترین خوابگاه های دنیا است و حدود ۱۶ هزار دانشجو را به صورت جداگانه در 20 ساختمان ، یک ساختمان و نیز سه دهکده دانشجویی خارج از محوطه اصلی اسکان داده است.
- اقامتگاه واترسون متعلق به دانشگاه ایلینویز. این مجتمع 30 طبقه یی در سال 1960 ساخته شده و 90 متر ارتفاع دارد و از بلندترین اقامتگاه های جهان به شمار می رود. 

خوابگاه دخترانه سعادت


واقع در منطقه سعادت آباد تهران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ایرانگردی و جهانگردی می تواند بهترین گزینه برای کسانی که دوست دارند در یک خوابگاه لوکس و فول امکانات سکونت کنند برای آن ها بسیار مهم است.گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com