X

خوابگاه فول امكانات سعادت -تجربیات زندگی خوابگاهی

خوابگاه فول امكانات سعادت -تجربیات زندگی خوابگاهی

خوابگاه فول امكانات چه جور جایی است؟


خوابگاه فول امكانات معمولاً آپارتمانی چندین طبقه، واقع در فضای نسبتاً سبز است تا نیاز افراد را به پیاده روی و ورزش در فضایی مناسب و تنفس در هوای پاک و سالم تا حدودی برطرف کند. نمازخانه، بوفه، باشگاه ورزشی و کتابخانه در همین فضا در نظر گرفته شود و برای همه ساكنین مشترک است. هر طبقه از آپارتمان خوابگاه، چندین اتاقِ در نهایت 12 متری با امکاناتی ساده مثلِ تخت، میزتحریر، قفسه و یک بالکنِ کوچک و تورفتگی هایی که نقش طاقچه و کتابخانه را ایفا می کند، دارد که قرار است محلِ زندگی 4 تا 8 نفر آدم باشد. هر طبقه همچنین یک آشپزخانه مشترک، شامل ۳-۲ سینکِ ظرفشویی و ۵-۴ اجاق گاز دارد و چندین سرویس بهداشتی و حمام که معمولاً هر روز صبح، توسط خدمه خوابگاه نظافت و ضدعفونی می شود. قابل ذكر است كه خوابگاه فول امكانات سعادت از خوابگاه های دو تخته و چهار تخته برخوردار می باشد،سرویس بهداشتی و حمام در هر اتاق تعبیه شده اند و سایر امكاناتی مانند میز اتو، میز آرایش و امكانات ورزشی كه یك خوابگاه فول امكانات می بایست داشته باشد.

از مهمترین تجربیاتی كه در خوابگاه می توان با آنها اشاره كرد


تجربيات خوابگاه دانشجویی

خوابگاه و زندگی در آن پیش درآمدی است برای زندگی در آینده .

 زندگی مسالمت آمیز در محیطی عمومی

 افزایش اطلاعات و روابط و تعاملات اجتماعی

آشنا شدن به آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف

در زندگی خوابگاهی همه کارها را خودمان انجام می‌دهیم و این یعنی استقلال و روی پای خود ایستادن .در اینجا ما مثل یک زن خانه دار عمل می‌کنیم ، نظم و هماهنگی را در اینجا به خوبی یاد گرفته ایم . اینکه چگونه با دیگران زندگی موقت داشته باشیم .

خوابگاه فول امكانات سعادت


واقع در منطقه سعادت آباد تهران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ایرانگردی و جهانگردی بهترین شرایط برای کسانی که دوست دارند در یک خوابگاه فول امكانات و لوکس سکونت گزینند.زندگی همراه با خاطرات به یاد ماندنی و تجربه های خوب را در خوابگاه فول امكانات سعادت تجربه كنید.

 

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com