X

خوابگاه شیك دخترانه سعادت- فضای سبز در خوابگاه

خوابگاه شیك دخترانه سعادت- فضای سبز در خوابگاه

امروزه شهرها و حتی محل زندگی  بدون وجود  فضای سبز دیگر قابل تصور نیست. تحقیقات نشان می دهد كه انسان ها به طور خدادادی علاقمند به زندگی در طبیعت و فضاهای سرسبز و تفرجگاه هایی می باشند كه آرامشی بیشتر در این گونه اماکن موجب می شود.

ما در این مقاله قصد داریم با معرفی یك خوابگاه دخترانه، كه با معماری و فضای سبز عالی، برای دانشجویان و كارمندانی كه محبوب زندگی در محیطی سرسبز می باشند،معرفی كنیم.

با افزایش شهرنشینی و استقرار خانواده ها در آپارتمان های سر به فلك كشیده وجود باغ و باغچه و فضای سبز خصوصی تبدیل به یك رویا شده كه فقط در اذهان اكثر مردم می ماند و فقط امكان استفاده از فضاهای سبز عمومی باقی می ماند. نیاز انسان به استفاده از فضاهای سبز غیرقابل انكار و غیرقابل چشم پوشی است به این دلیل كه با حذف این فضاها از زندگی افراد انواع بیماری های روانی و افسردگی و اضطراب در بین مردم شیوع یافته و روز به روز در حال گسترش می باشد،از این رو استفاده از فضاهای سبز در منزل و زندگی ضرورت پیدا می كند. در زندگی آپارتمان نشینی تنها فضای سبز خانه همان حیاط خلوت یا پاسیو هستند .به عبارتی تنها گزیته ومناسب ترین مكان جهت نگهداری گیاه در آپارتمان، پاسیو یا حیاط خلوت است.

در خوابگاه شیك دخترانه سعادت علاوه بر اینكه به فضاهای سبز عمومی نزدیك می باشد، بلكه فضاهای سبز و شیك در داخل ساختمان ایجاد كرده اند.

فضای سبز خوابگاه شیك دخترانه سعادت

تاثیرات کلی روان شناختی فضای سبز بر شهروندان


 ایجاد آرامش روحی و روانی در شخص

تاثیرات مثبت در سلامت جسمی و بدنی افراد

افزایش کارایی و عملکردی افراد (افزایش بازدهی شخص)

تاثیرات مثبت در رفتار انسان ها و پویایی ذهنی و رفتاری آنها

با مطالعه مواردی از تاثیرات فضای سبز برای دانشجویان و بانوانی كه تصمیم به گرفتن یك خوابگاه شیك دارند كه دارای فضای سبز مناسب، تا نقش خوبی بر زندگی آنان داشته باشد،می توان خوابگاه شیك دخترانه سعادت را برای سكونت بر گزینند.

خوابگاه شیك دخترانه سعادت


خوابگاه شیك دخترانه سعادت با توجه به فضای سبز و موقعیتی كه دارد چه فضای عمومی كه در محوطه و چه فضای داخلی آن باعث متمایز شدن این خوابگاه شیك شده است و همچنین سعی بر بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت دارد تا رضایت شما عزیزان را فراهم سازد.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ
دسته ها: پانسیون
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com