X

خوابگاه دخترانه لوكس سعادت-معضلات خوابگاه دانشجویی

خوابگاه دخترانه لوكس سعادت-معضلات خوابگاه دانشجویی

یکی از بزرگترین و مهمترین مشکلات دانشگاه ها، چگونگی اسکان دانشجویانی است که باید سالها به دور از خانه و عزیزان خود در شهری غریب زندگی کنند.و این مشكلات در ارتباط با دانشجویان دختر در ابعاد بیشتری نمود پیدا كرده است.

در حال حاضر دانشجویان شهرستانی بیش از (60%) كل دانشجویان کشور را تشكیل می دهند و به این تعداد نیز مرتبا افزوده می شود از این جهت رسیدگی به وضع این قشر از دانشجویان بسیار حایز اهمیت است.
هدف پژوهش مزبور نیز كمك به شناسایی و رفع كمبودهای رفاهی موجود در خوابگاه ها برای دانشجویان و ارائه اطلاعاتی در این باره به مسوولین ذیربط است كه این امر دانشجویان را از لحاظ فكری و روحی رشد داده، آنان را برای حضور در جامعه بزرگتر و قبول مسوولیت آماده تر می كند.

كه در این باب برای اسكان بانوان دانشجو، خوابگاه دخترانه لوكس سعادت كه با لوكس ترین و فول امكانات هست مناسب می باشد.

محیطی آرام با خوابگاه دخترانه لوكس سعادت

مهمترین مشكلات و آسیب ها در خوابگاهها


1. آن دسته از افرادی که حس استقلال‌ طلبی آنان در دوران کودکی به قدر کافی پرورش نیافته است، در زندگی خوابگاهی در معرض خطر افسردگی ناشی از خلاء عاطفی قرار میگیرند.

2. نبود تجهیزات و امکانات ورزشی و كمبود برنامه‌های فرهنگی

3. مشکلات تغذیه به خصوص در خوابگاه آقایان
4. به دلیل زیاد بودن تعداد دانشجویان و كمبود امكانات داشتن خلوت و آرامش از دانشجویان تقریبا سلب شده است

برای معضل دوم می توان از تجهیزات ورزشی مثل تردمیل و... خوابگاه دخترانه لوكس سعادت استفاده كرد. برای رفع معضل چهارم به شرایط زیادی بستگی دارد كه بتوان این معضل را كمتر كرد كه با خوابگاه دخترانه لوكس سعادت كه می توان از اتاق های دو تخته و تمامی امكانات آن استفاده كرد.

خوابگاه دخترانه لوكس سعادت

واقع در منطقه سعادت آباد تهران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تاییدیه از جهانگردی برای دانششجویان  كه به دنبال محیطی آرام با فول امكانات و دور از مخاطرات دانشجویی می باشند مناسب می باشد. خوابگاه دخترانه لوكس سعادت تمامی لوازم و امكانات رفاهی-بهداشتی را برای شما عزیزان فراهم ساخته است.

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com