X

خدمات کلی پانسیون ها- پانسوین شمال تهران

خدمات کلی پانسیون ها- پانسوین شمال تهران


ضرورت استفاده از پانسیون و اقامت گزیدن در آن ها بر کسی پوشیده نیست، دلایل استفاده از  آن ها  میتوان به   دوری از ترافیک و شلوغی، حضور به موقع در محل کار، تحصیل در شهر دیگر و... اشاره نمود.

با گسترش پانسیون ها  در سطح شهر ها و همچنین زیاد شدن افراد استفاده کننده از پانسیون ها و اقامتگاه ها، همواره باید در نظر گرفت که آیا رشد این دو عامل با رشد میزان کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده در پانسیون ها برابر است یا خیر و  آیا میزان  افزایش این دو فاکتور با افزایش سطح خدمات رسانی در پانسیون ها در یک تراز خوب قرار می گیرد؟

خدمات پانسیون ها

برای بررسی این موضوع باید در نظر گرفت که سطح خدماتی و ارائه خدمات این پانسیون ها به چه میزان است و اشخاص در ازای بهره مندی از این خدمات به چه میزان تعرفه پرداخت می نمایند.


به هر حال میزان  پرداخت هزینه  از سوی مراجعین و سطح خدمات دریافتی از سوی اقامتگا ها  باید با یکدیگر متناسب باشد تا از یک سو مراجعه کنندگان به پانسیون ها  بتواند به  اهداف خود دست پیدا کنند و از سوی دیگر افرادی که خدمات پانسیون ها را ارئه می نمایند نیز دچار آسیب نگردند.

با توجه به سطح رفاهی پانسیون ، از خدمات عمومی که هر کسی انتظار دارد یک اقامتگاه به وی ارائه دهد  می توان به میحط سالم، ایمن، مرتب، ساختمان شیک، نظافت به موقع و... اشاره نمود.

سایر خدمات پانسیون ها

در مورد سایر امکاناتی که یک پانسیون باید برای مراجعین خویش  فراهم آورد می توان به  سالن غذا خوری، سالن مطالعه، سالن ورزشی،  نماز خانه، اتاق کامپیوتر، امنیت و دوربین های مدار بسته و.. اشاره نمود که هر کدام از این امکانت با توجه به سطح خدماتی  اقامتگا ها متفاوت است و طبیعتا بهای بهره مندی از این خدمات نیز دارای تعرفه  متغییر می باشد.


پانسیون سعادت با ارائه خدمات خود همواره قصد دارد تا با ایجاد رضایت در بین مراجعین خویش، به اهداف خود دست پیدا کند.

 

گالری

نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

چاپ

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان علی اکبر(۱۲)، بعد از تقاطع اول (بین بهزاد و مجد)، پلاک ۷

تلفن: 22068823-(021)

ایمیل: info@saadatpansion.com